Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

📞 +48 690 603 888

O nas

W oparciu o prawie 30- letnie doświadczenie związane z rynkiem surowców wtórnych postanowiliśmy rozszerzyć przedmiot działalności o świadczenie usług w zakresie niszczenia dokumentów oraz nośników danych z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. 

Firma EP Dokumenty Sp. z o. o. jest w stanie zatroszczyć się o bezpieczeństwo zgromadzonych danych dzięki odpowiednio skonstruowanym procedurom RODO. Nasze profesjonalne urządzenia pozwalają na bezpowrotne zniszczenie wrażliwych danych zawartych zarówno na nośnikach papierowych, jak i magnetycznych.

Wyróżniamy się na tle innych firm zajmujących się niszczeniem dokumentów oraz nośników danych indywidualnym podejściem do każdego Klienta, które pozwala nam na zrealizowanie usługi w pełni z jego oczekiwaniami.

Działamy na terenie całego Krakowa oraz Małopolski zapewniając szybki odbiór i bezpieczny transport dokumentacji do naszej siedziby, natomiast w przypadku demagnetyzacji oferujemy możliwość wykonania usługi „na miejscu” w obecności Zamawiającego. 

W trosce o środowisko powstałe w wyniku niszczenia odpady są odpowiednio segregowane i dostarczane do ponownego przetworzenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!